KONTAKT - Superb tillgänglighet

Välkommen att kontakta oss genom att ringa, faxa, skicka e-mail eller kom gärna på besök.
Vi välkomnar Era frågor och vill gärna höra Era synpunkter både gällande företaget och våra produkter.

Continova AB
Kungsparksvägen 31, 434 39 Kungsbacka
Telefon: 0300–52 14 00, Fax: 0300–52 14 01
Email: info@continova.se

Fyll i uppgifterna nedan och klicka sedan på skicka för att e-maila till oss.
(Fält märkta med * är obligatoriska)

Vi behandlar Er förfrågan snarast möjligt.
 

Kontaktformulär

Kontakta oss genom att fylla i följande fält.

 

 Försäljning Däckfackhandel

 

 

 Bild

Tommy Karadzic

Försäljningschef

Telefon 0300-52 14 51
Fax 0300-52 14 01
tommy@continova.se

 Michael Stendahl

Michael Stendahl

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 20
Fax 0300-52 14 01
michael.stendahl@continova.se

 Redon Greenster

Redon Greenster

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 21
Fax 0707-52 14 01
redon.greenster@continova.se

 Joakim Gustafsson

Joakim Gustafsson

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 17
Fax 0300-52 14 01
joakim.gustafsson@continova.se

 

 

Christer Hagberg

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 26
Fax 0300-52 14 01
christer.hagberg@continova.se

Fredrik Ekh

Fredrik Ekh

Distriktsansvarig

Telefon 08-121 36 173
Fax 0300-52 14 01
fredrik.ekh@continova.se

Henrik Sjökvist

Henrik Sjökvist

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 22
Fax 0300-52 14 01
henrik.sjokvist@continova.se

Roger Isaksson

Roger Isaksson

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 24
Fax 0300-52 14 01
roger.isaksson@continova.se

 

 >Claes Lindblom

Claes Lindblom

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 23
Fax 0300-52 14 01
claes.lindblom@continova.se

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 

 Försäljning Bil-Skadeverkstad

 

 

 Peter Karlsson

Peter Karlsson

Försäljningschef

Telefon 0300-52 14 19
Fax 0300-52 14 01
peter.karlsson@continova.se

 

 

      

Ola Lundström

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 05
Fax 0300-52 14 01
ola.lundstrom@continova.se

        

 Pontus Westman

Pontus Westman

Distriktsansvarig

Telefon 08-121 36 161
Fax 0300-52 14 01
pontus.westman@continova.se

 Roger Isaksson

Roger Isaksson

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 24
Fax 0300-52 14 01
roger.isaksson@continova.se

 

 Claes Lindblom

Claes Lindblom

Distriktsansvarig

Telefon 0300-52 14 23
Fax 0300-52 14 01
claes.lindblom@continova.se

 Mikael Österlund

Mikael Österlund

Distriktsansvarig Finland

Telefon +358-(0)9-4245 1117
Fax +46-(0)300-52 14 01
mikael.osterlund@continova.fi

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 

Order/inköp

 

 

 

Anna-Carin Lust

Order

Telefon 0300-52 14 11
Fax 0300-52 14 01
anna-carin.lust@continova.se

 

Susanne Ahlquist

Order/Inköp

Telefon 0300-52 14 12
Fax 0300-52 14 01
susanne.ahlquist@continova.se

 

 

 

 

 

 

 

  
  
 

 

Service

 

 

Martin Eriksson

Servicechef

Telefon 0300-52 14 52
Fax 0300-52 14 01
martin.eriksson@continova.se

Mathias Bengtsson

Servicetekniker

Telefon 0300-52 14 50
Fax 0300-52 14 01
mathias.bengtsson@continova.se

 

Alex Engblom

Servicetekniker

Telefon 0300-52 14 48
Fax 0300-52 14 01
alex.engblom@continova.se

 

Johan Kihlén

Servicetekniker

Telefon 0300-52 14 47
Fax 0300-52 14 01
johan.kilen@continova.se

 

Teknisk support

 

 

Ulf Jonasson

Produktchef

Telefon 0300-52 14 41
Fax 0300-52 14 01
ulf.jonasson@continova.se

Anders Karlsson

Produktansvarig

Telefon 0300-52 14 44
Fax 0300-52 14 01
anders.karlsson@continova.se

 

Tommy Kidman

Produktansvarig

Telefon 0300-52 14 43
Fax 0300-52 14 01
tommy.kidman@continova.se

 

Hans Olausson

Produktansvarig

Telefon 0300-52 14 46
Fax 0300-52 14 01
hans.olausson@continova.se

 

 

Ola Hedberg

Produktansvarig

Telefon 0300-52 14 42
Fax 0300-52 14 01
ola.hedberg@continova.se

Tommy Kärnström

Utbildning/Produktansvarig

Telefon 0300-52 14 45
Fax 0300-52 14 01
tommy.karnstrom@continova.se

 

 

 



 

 

 

 

  
  
 

 

Lager

 

 

Mathias Sterner

Lageransvarig

Telefon 0300-52 14 31
Fax 0300-52 14 01
mattias.sterner@continova.se

Anna Persson

Lager

Telefon 0300-52 14 33
Fax 0300-52 14 01
anna.persson@continova.se

 

 

 Henrik Berntsson

Henrik Berntsson

Lager

Telefon 0300-52 14 00
Fax 0300-52 14 01
 

 

Mathias Magnusson

Lager

Telefon 0300-52 14 00
Fax 0300-52 14 01
 

Lars Jorkby

Lager

Telefon 0300-52 14 35
Fax 0300-52 14 01
lars.jorkby@continova.se

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 

Kontor / Ekonomi

 

 

Claes Törnqvist

VD

Telefon 0300-52 14 03
Fax 0300-52 14 01
claes.tornqvist@continova.se

 

Florence Nummelin

Administration

Telefon 0300-52 14 25
Fax 0300-52 14 01
florence.nummelin@continova.se

 

Margareta Sämgård

Ekonomichef

Telefon 0300-52 14 15
Fax 0300-52 14 01
margareta.samgard@continova.se

 

Carolina Berlin

Ekonomi

Telefon 0300-52 14 14
Fax 0300-52 14 01
carolina.berlin@continova.se

 

 Bild

 

Patrik Örtengren

Vice VD

Telefon 0300-52 14 04
Fax 0300-52 14 01
patrik.ortengren@continova.se

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 

 

 

  
  
 

 


Kungsparksvägen 31, 434 39 Kungsbacka - Tel: 0300-52 14 00 - Fax: 0300-52 14 01 - E-Mail: info@continova.se